10 cze

OGŁOSZENIA          UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY ŚW           11. 06. 2017 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na budowę i remonty kościołów.
  2. Rocznica Pierwszej Komunii Św. dziś na Mszy św. o godz. 1030.
  3. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 1730.
  4. Stałe nabożeństwa w tygodniu:
    Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 1800
    Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
  5. Uroczystość Bożego Ciała z Procesją Eucharystyczną ulicami naszej parafii przeżywać będziemy w czwartek 15 czerwca. Msze św. o godz. 830, 1030 z procesją do czterech ołtarzy i o godz. 1800. Przygotowanie ołtarzy i trasa procesji będą według ubiegłorocznego porządku.
  6. Zwracamy się z prośbą, aby w Uroczystość Bożego Ciała, zwłaszcza od godz. 1000 do 1300, nie parkować samochodów przy ul. Powstańców i wzdłuż trasy procesji. To bardzo utrudnia przebieg procesji.
  7. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  8. Zaproszenie Biskupa Łowickiego do Tumu.
  9. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy zmarłego śp. Bogdana Osaka i Leszka Nowakowskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie……