22 paź

XXIX Niedziela Zwykła 16. 10. 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA     16. 10. 2016 r.

 

  1. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych codziennie na godz. 17.30. Szczególnymi apostołami modlitwy różańcowej są Koła Żywego Różańca. Zapraszam przedstawicieli KŻR z naszej parafii na spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00.
  2. Rozpoczynamy konferencje przygotowujące do sakramentu małżeństwa. Pierwsze spotkanie dziś o godz. 19.00.
  3. W wtorek święto Św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia.
  4. W każdą środę zapraszamy na Nowennę do MB na godz. 18.00.
  5. W środę 19 października 32 rocznica śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. W Warszawie na Żoliborzu uroczysta Msza św. o godz. 18.00. W naszym kościele Msza św. przez wstawiennictwo bł. ks. Jerzego z prośbą o Jego kanonizację w przyszłą niedzielę o godz. 12.00
  6. W sobotę wspomnienie św. Jana Pawła II.
  7. Można już zamawiać wypominki za zmarłych: Jednorazowe – odczytywane na cmentarzu 1 listopada.   Roczne – odczytywane w każdy drugi poniedziałek miesiąca na Mszy św. o godz. 18.00 sprawowanej za tych zmarłych.
  8. W przyszłą niedzielę taca na misje z racji niedzieli misyjnej.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Tęcza, Rycerz Niepokalanej, Różaniec. Można już nabywać znicze Caritas, z których dochód przeznaczony jest dla ubogich..