11 lis

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WIKTORII 11. 11. 2016

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE.

  SWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – UROCZYSTOŚĆ ŚW. WIKTORII      11. 11. 2016 r.

 
  1. Dziś Narodowe Święto Niepodległości i Uroczystość ku czci św. Wiktorii – patronki diecezji. Centralna uroczystość w naszym kościele na Mszy św. o godz. 10.00 (pół godziny wcześniej niż zazwyczaj). Po Mszy montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie.  Następne Msze o godz. 12.00 i 18.00.
    Ze względu na uroczystość, mimo piątku, można spożywać pokarmy mięsne.
  2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego w naszym kościele dziś o godz. 15.00.
  3. Dziś rozpoczynamy Nowennę przed JUBILEUSZOWYM AKTEM PRZYJĘCIA JEZUSA CHRYSTUSA ZA KRÓLA I PANA. Zapraszamy na specjalne modlitwy przez dziewięć dni w czasie Mszy świętych o godz. 18.00.  W naszym kościele Akt ten zostanie uroczyście proklamowany w niedzielę 20 listopada na Mszy św. o godz. 12.00.