11 lut

12. 02. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12. 02. 2023 r.
VI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na inwestycje parafialne. Ostatnie inwestycje to uregulowanie kosztów własnych fotowoltaiki zamontowanej na plebanii i w domu parafialnym.
  2. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania dziś w czasie Mszy św. o godz. 16.00.
  3. W poniedziałek 13 lutego przypada na naszą parafię Dzień Modlitw o Powołania. Nabożeństwa z modlitwami o powołania będą po Mszy św. porannej i wieczornej. W tej intencji odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
  4. Msza św. o szczęście wieczne dla Grzesia Włodarczyka, który stracił życie w wyniku nieszczęśliwego wypadku oraz o ukojenie w bólu i potrzebne łaski dla jego rodziców zostanie odprawiona w poniedziałek 13 lutego o godz. 17.00. Intencja zamówiona przez pracowników Urzędu Gminy w Jaktorowie.
  5. Wspomnienie Świętych Cyryla i Metodego we wtorek .
  6. Nowy cykl Konferencji Przedmałżeńskich rozpocznie się w przyszłą niedzielę 19 lutego po Mszy św. wieczornej.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  8. Z prasy katolickiej polecamy : „Gościa Niedzielnego”,Niedzielę”,