03 lut

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE V NIEDZIELA ZWYKŁA   04. 02. 2018 r.

1. Dziś po Mszy św. o godz. 830 spotkanie Grupy Misyjnej, w czasie którego Magda Majewska opowie o swoim wyjeździe misyjnym na Kubę. Zainteresowanych zapraszamy na salę na plebanii.
  2.  Trwają w naszym kościele katechezy ewangelizacyjne. Zapraszamy na spotkania w poniedziałki i środy o godz. 1900.
  3.  Tradycyjne nabożeństwa: nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 1800,
    Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
  4.  W wyniku pożaru w domu naszej Pani Organistki Jolanty Czarneckiej uległa ona poważnemu poparzeniu. Jej stan jest bardzo ciężki dlatego polecamy ją modlitwie parafian. Jednocześnie dziękujemy za dotychczasową modlitwę. Chcemy wspomóc materialnie remont domu po pożarze dlatego przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiary do puszek na ten cel.
  5. Z prośbą o pomoc poszkodowanym zwraca się też Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie. 8 lutego (tłusty czwartek) w Szkole Podstawowej i Gimnazjum będą sprzedawane ciasta i pączki. Dochód ze sprzedaży będzie przekazany poszkodowanej rodzinie. Można też dokonywać wpłaty na konto podane na plakacie lub na kartkach przy wyjściu z kościoła. Można też przekazywać materiały potrzebne do remontu.
  6. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie zwane kolędą. Jeśli ktoś jeszcze chciałby zaprosić księdza na kolędę, zgłoszenia można składać dziś w zakrystii po każdej mszy. Kolęda byłaby w tym tygodniu w poniedziałek, środę lub w sobotę.
  7.  Chór parafialny rozpoczyna przygotowanie do Świąt Wielkanocy. Pierwsza próba odbędzie się w niedzielę 11 lutego o godz. 1900 w sali parafialnej. Zapraszamy dotychczas śpiewających jak i nowe osoby, które lubią śpiewać albo grają na instrumentach muzycznych. Zapraszamy młodzież, studentów oraz całe rodziny do zaangażowania  w tę piękną posługę dla parafii.
  8. Z prasy katolickiej do nabycia Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  9. W przyszłą niedzielę Światowy Dzień Chorego. Osoby chore zapraszamy na Sumę podczas, której udzielony zostanie Sakrament Namaszczenia Chorych.
  10. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na prace przy domu parafialnym.
  11. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Marię Sadowską i Mieczysława Pietrasa. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.
    Wieczny odpoczynek  racz im dać Panie…