27 mar

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE       IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU       26. 03. 2017 r.

1. Spotkanie przygotowujących się do bierzmowania odbędzie się dziś po Mszy św.
    o godz. 1200.
  1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym dziś o godz. 1700. Ofiary zebrane podczas Gorzkich Żali przeznaczone są na kwiaty i dekorację Grobu Pańskiego. Na ten cel będzie też przeznaczona zbiórka do puszek dziś po każdej Mszy św.
  1. Czwarte spotkanie Rekolekcji Odnowy w Duchu św. dziś o godz. 1900. Zapraszamy.
  1. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 1715 i 1900. W najbliższy piątek nabożeństwo o godz. 1715 poprowadzą uczniowie Szkoły Podstawowej.
  1. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę 2 kwietnia o godz. 1600.
  1. Parafialny zespół Caritas organizuje zbiórkę darów na paczki świąteczne. Kosz ustawiony jest przy krzyżu.
  1. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
    Na stoisku można nabyć też kartki świąteczne i baranki wielkanocne.