29 paź

30. 10. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  30. 10. 2022 r.
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na ostatnie już nabożeństwa różańcowe na godz. 17.30.
  2. We wtorek 1 listopada  Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w kościele o godz.: 8.30, 10.30, 18.00. Na cmentarzu Msza św. o godz. 12.00. Po Mszy Nabożeństwo z modlitwami za zmarłych i procesją po cmentarzu z poświęceniem grobów. W czasie nabożeństwa czytane będą wypominki jednorazowe. Wypominki przyjmowane są w zakrystii po Mszy. Będą też przyjmowane na cmentarzu. Roczne wypominki odczytywane będą raz w miesiącu w poniedziałek w czasie Mszy św. ofiarowanej za tych zmarłych o godz. 18.00. Pierwsza Msza będzie odprawiona 7 listopada.
  3. W Uroczystość Wszystkich Świętych zbierane będą w kościele i na cmentarzu ofiary do puszek na utrzymanie Łowickiego Seminarium Duchownego.
  4. W środę 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
    Msze św. w kościele o godz. 7.00, 9.00, 18,00.
  5. Odpust zupełny, który możemy ofiarować za zmarłych możemy zyskać w dniach od 1 do 8 listopada.
  6. Wspólnota Odnowy w Duchu Św. zaprasza na modlitwę różańcową za zmarłych, która zostanie poprowadzona na cmentarzu w niedzielę 6 listopada od godz. 15.00.
  7. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota w miesiącu.
  8. Spotkanie Misyjnego Koła Różańcowego w niedzielę 6 listopada po Mszy św. o godz. 8.30 w sali na plebanii.
  9. W przyszłą niedzielę taca na budowę i remonty kościołów w diecezji.
  10. Proszono o ogłoszenie, że trwa zbiórka przez Fundację Siepomaga.pl dla chorego na SMA Wiktorka Wiśniewskiego z Grajewa na najdroższy lek świata.
  11. Z prasy katolickiej polecamy:,Gościa Niedzielnego”,  „Niedzielę” oraz dla dzieci „ Małego Gościa Niedzielnego”. Są już do nabycia wkłady do zniczy Caritas z których dochód przeznaczony jest na wsparcie potrzebujących pomocy. Są też do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 r.
  12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: +Wiesława Palarczyka, +Jadwigę Zagrajek. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.