22 paź

23. 10. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  23. 10. 2022 r.
XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś Niedziela Misyjna. Bóg zapłać za ofiary złożone na tace na misje.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś na Mszy św. o godz. 16.00.
  3. Zapraszamy  na nabożeństwa różańcowe codziennie na godz. 17.30. Zachęcamy wspólnoty parafialne do udziału w prowadzeniu różańca.
  4. Dziękujemy dzieciom za wykonanie własnoręcznie różańców na zorganizowany przez katechetów „Konkurs Różańcowy”. Różańce możemy obejrzeć w nawie bocznej przy obrazie Matki Bożej.
  5. Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:
    w piątek święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  6. Przy wyjściu z kościoła i na stoisku są wyłożone kartki na wypominki. Wypełnione kartki można składać w zakrystii lub kancelarii.
  7. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych porządkujemy groby naszych bliskich. Prosimy o wyrzucanie śmieci tylko do kontenerów. Natomiast zgrabione liście można wyrzucać do worków plastikowych rozwieszonych przy drzewach.
  8. Z prasy katolickiej polecamy:,Gościa Niedzielnego”,  „Niedzielę” oraz dla dzieci „ Małego Gościa Niedzielnego”. Są już do nabycia wkłady do zniczy Caritas z których dochód przeznaczony jest na wsparcie potrzebujących pomocy. Są też do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 r.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian: + Przemysława Pęsika, + Henrykę Pawlak, + Norberta Jastrzębskiego, + Bronisława Kałużę. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.