25 maj

26. 05. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 26. 05. 2019 r.
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.  Dziś Dzień Matki. Wszystkim mamom życzymy radości z wypełniania tego wielkiego powołania jakim jest „bycie matką”. Niech Maryja , patronka wszystkich matek wyprasza mamom potrzebne łaski.
  2.  Dziś Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w czasie Mszy św. o godz. 1030.
  3. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii i ich rodziców zapraszamy na Mszę św. dziś o godz. 1600.
  4. Dziś zbiórka do puszek na KUL.
  5. W tym tygodniu ostatnie  nabożeństwa majowe o godz. 1730, zakończenie w piątek. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha św.
  6. W tym tygodniu pierwsza sobota miesiąca. Od soboty nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 1730.
  7. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przypada w przyszłą niedzielę. W tygodniu przed Wniebowstąpieniem, od poniedziałku do środy, modlimy się o urodzaje.
  8. W przyszłą niedzielę Dzień Dziękczynienia za Opatrzność Bożą. Po Mszy św. zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  9. W poniedziałek 3 czerwca Mszą św. o godz. 600 w kościele sióstr Bernardynek w Łowiczu rozpocznie się 364 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  10. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  11. Link do Listu Konferencji Episkopatu