01 cze

02. 06. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02. 06. 2019 r.
VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dziś Dzień Dziękczynienia za Opatrzność Bożą.
    Po Mszy św. zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    o godz. 1730.
  3. Misyjne Koło Różańcowe zaprasza na spotkanie dziś po Mszy św. o godz. 830. Ponieważ ubywa członków Koła zachęcamy tych, którzy modlitwą chcą wspierać misje, do zgłoszenia się na spotkanie.
  4. Możemy też materialnie wspierać misje przez zbiórkę makulatury. Na parkingu przy plebanii jest ustawiony kontener na makulaturę. Dochód ze zbiórki przekazany będzie Siostrom Misjonarkom Świętej Rodziny pracującym w Tanzanii.
  5. W poniedziałek 3 czerwca Mszą św. o godz. 600 w kościele sióstr Bernardynek w Łowiczu rozpocznie się 364 Łowicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Przypominamy o spowiedzi i  komunii pierwszopiątkowej.
  7. Uroczystość Zesłania Ducha św. przypada w przyszłą niedzielę. Kończy się okres spowiedzi wielkanocnej.
  8. Dzieci kl. III przyjmą w przyszłą niedzielę Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św. o godz. 1030. Pierwsza spowiedź dla dzieci będzie w piątek 7 czerwca o godz. 1600.Do spowiedzi zachęcamy również rodziców.
  9. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
  10. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza do kibicowania zawodnikom podczas XI Gminnej Olimpiady Niepełnosprawnych Sportowców pod hasłem: „Pokonaj Siebie”, która odbędzie się w sobotę 8 czerwca od godz. 1000 w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Jaktorowie.
  11. „Rodzina źródłem miłości” pod takim hasłem wyruszy w Grodzisku Mazowieckim MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY dn. 16 czerwca od godz. 1130. Informacja na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  12. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  13. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp.+ Sławomira Sosnowskiego i Bogdana Korzębskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.