10 cze

09. 06. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 09. 06. 2019 r.
NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW

1. NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚW. kończy okres spowiedzi wielkanocnej.
  2. Bóg zapłać za ofiaryna tacę przeznaczone na inwestycje parafialne.
  3. Dzieci kl. III przyjmą dziś Pierwszą Komunię Świętą na Mszy św. o godz. 1030.
  4. W dniu jutrzejszym ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY MATKI KOŚCIOŁA.
  5. Ze względu na Biały Tydzień dzieci komunijnych WYPOMINKI czytane będą w przyszły poniedziałek 17 czerwca.
  6. Zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    o godz. 1730.
  7. W czwartek ŚWIĘTO JEZUSA CHRYSTUSA NAJWYŻSZEGO I WIECZNEGO KAPŁANA.
  8. W piątek 14 czerwca 20 rocznica wizyty pasterskiej Św. Jana Pawła II
    w Łowiczu. Uroczystości rocznicowe odbędą się 16 czerwca w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Łowiczu o godz. 1700.
  9. Na parkingu przy plebanii jest ustawiony kontener na makulaturę. Dochód ze zbiórki przekazany będzie Siostrom Misjonarkom Świętej Rodziny pracującym w Tanzanii.
  10. „Rodzina źródłem miłości” pod takim hasłem wyruszy w Grodzisku Mazowieckim MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY dn.16 czerwca od godz. 1130. Na zakończenie piknik z wieloma atrakcjami dla dzieci. Informacja na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  11. IV edycja Koncertu Uwielbienia „ GRODZISK DLA JEZUSA” odbędzie się w środę 19 czerwca o godz. 1830 w Parku Skarbków w Grodzisku Mazowieckim. Wystąpią zespoły „ Mocni w Duchu” i GDJ.
  12. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny (z płytą z filmem o pierwszej pielgrzymce Jana Pawła II do Polski), Mały Gość Niedzielny.
  13. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy +Zdzisława Ceglińskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu.