20 maj

19. 05. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19. 05. 2019 r.
V NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1.  W sobotę młodzież naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania z rąk ks. Biskupa Wojciecha Osiala. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości i w niej uczestniczyli.
 2. Dziś przypada 45 rocznica konsekracji naszego kościoła, której dokonał Prymas Kardynał Stefan Wyszyński.
 3. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę na inwestycje parafialne.
 4. W związku z miesiącem maryjnym i zbliżającym się Dniem Matki zapraszamy na Koncert „ Ave Maria dla Matki” który odbędzie się w naszym kościele dziś po Mszy św. o godz. 1200. W programie znane i mniej znane utwory „Ave Maria” w opracowaniach: gregoriańskim, Gounoda, Schuberta, Moricone, Donizetiego, Cacciniego, Seroca, No Moro, Bacha. Program w gablocie ogłoszeniowej. Naprawdę warto posłuchać. Zapraszamy.
 5. Przypominamy o nabożeństwach majowych codziennie o godz. 1730.
 6. W przyszłą niedzielę 26 maja Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w czasie Mszy św. o godz. 1030. Spowiedź dzieci i rodziców w piątek od godz. 1600. Przygotowanie do uroczystości w środę ok. godz. 1900.
 7. Również w przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii na Mszę św. o godz. 1600.
 8. VI Diecezjalna Pielgrzymka Kobiet odbędzie się w tym roku w Rawie Mazowieckiej 25 maja pod hasłem „Strażniczki życia”. Program na plakacie w  gablocie ogłoszeniowej.
 9. Dziękuję Panu Mirosławowi Strzemiecznemu i jego pomocnikom za przewiezienie ziemi z cmentarza i ułożenie kostki brukowej do ujęcia wodociągowego na cmentarzu.
 10. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
 11. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Stefana Terleckiego
  Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…