24 lut

25. 02. 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  25. 02. 2024 r.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom Ad Gentes. W przyszłą niedzielę taca na budowę i remonty kościołów w diecezji.
  2. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Św. dziś na Mszy Św. o godz. 16.00.
  3. Zachęcamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Wielkopostnych:
    Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1715.
    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1715 oraz o godz. 1900.
  4. Kolejne spotkanie konferencji przedmałżeńskich dziś o godz.19.00.
  5. Próba chóru w ramach przygotowania do Triduum Paschalnego i Wielkanocy dziś
    o godz. 19.00 w sali na plebanii.
  6. Pierwsza Wspólnota Neokatechumenatu zaprasza w okresie Wielkiego Postu do Domu Parafialnego na poranną modlitwę brewiarzową o godz. 5.30 od poniedziałku do piątku.
  7. Druga Wspólnota Neokatechumenatu, zaprasza na Uroczyste Wyznanie Wiary zwane „Reditio Symboli” podczas Nieszporów sprawowanych w kościele w czwartek o godz. 19.00. W tym tygodniu z udziałem Ks. Biskupa Wojciecha Osiala.
  8. W tym tygodniu pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Przypominamy o spowiedzi i komunii pierwszopiatkowej. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. porannej.
  9. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej zwraca się z prośbą o przekazanie
    1.5% podatku na rzecz Fundacji. Informacja na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  10. Z prasy katolickiej polecamy : „Niedzielę”Gościa Niedzielnego” „Magazyn Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci już na marzec.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Barbarę Staniaszek, +Mieczysławę Piesta. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.