17 lut

18. 02. 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  18. 02. 2024 r.
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Zachęcamy do udziału w tradycyjnych nabożeństwach Wielkopostnych:
    Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 1715.
    Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątek o godz. 1715 oraz o godz. 1900.
     Za udział w tych nabożeństwach można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2.  Rekolekcje Wielkopostne planowane są w dniach 10 – 13 marca.
  3. Nowy cykl konferencji przedmałżeńskich rozpocznie się dziś o godz.19.00.
  4. Pierwsza Wspólnota Neokatechumenatu zaprasza w okresie Wielkiego Postu do Domu Parafialnego na poranną modlitwę brewiarzową o godz. 5.30 od poniedziałku do piątku.
  5. Druga Wspólnota Neokatechumenatu, w ramach kolejnego etapu formacji, zaprasza na Uroczyste Wyznanie Wiary zwane „Reditio Symboli” podczas Nieszporów sprawowanych w kościele w poniedziałek i czwartek o godz. 19.00.
  6. Spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Św. w przyszłą niedzielę 25 lutego na Mszy Św. o godz. 16.00.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na pomoc misjonarzom Ad Gentes.
  8. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej zwraca się z prośbą o przekazanie
    1.5% podatku na rzecz Fundacji. Informacja na ulotkach przy wyjściu z kościoła.
  9. Z prasy katolickiej polecamy : „Niedzielę”Gościa Niedzielnego” „Magazyn Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci już na marzec.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Jadwigę Sosnowską, +Andrzeja Irzyckiego, +Adolfa Boryckiego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.