23 wrz

24. 09. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 24. 09. 2023 r.
XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 2. W 79 rocznicę Bitwy pod Jaktorowem zapraszamy dziś o godz. 12.00 na Mszę św. w intencji poległych sprawowaną na cmentarzu w Budach Zosinych. Po Mszy św. Apel Poległych i złożenie kwiatów. Organizatorzy zapraszają też na strażacką grochówkę i śpiew pieśni patriotycznych. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 3. Wspomnienie Świętego Wincentego a Paulo w środę.
 4. Wspomnienie Świętego Wacława w czwartek.
 5. Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w piątek.
 6. Wspomnienie Świętego Hieronima w sobotę. Solenizantom składamy serdeczne życzenia.
 7. Kandydatów do przyjęcia Pierwszej Komunii zapraszamy wraz z rodzicami w niedzielę 1 października na Mszę św. o godz. 16.00.
 8. Chcemy wszystkich zaprosić do naszego kościoła na muzyczne uwielbienie Boga pt. „JEMU CHWAŁA” w przyszłą niedzielę
  1 października o godz. 19.00. Będzie to szczególne przeżycie dla wszystkich. Program przygotowany przez ks. Marcina i przyjaciół, w którym znajdzie się modlitwa i śpiewy niech będzie takim ożywczym tchnieniem Ducha św. dla naszej wiary.
 9. Dzieci, które chcą zbierać naklejki uczestnictwa we Mszy św. mogą je otrzymać po Mszy św. Szczególnie zachęcamy uczniów z klas trzecich. Są jeszcze książeczki do naklejek.
 10. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego”, „ Magazyn Niedzieli”, i bezpłatne „Dobre Nowiny” oraz broszury o Synodzie w Kościele. Możemy też nabyć kalendarze diecezjalne na 2024 rok oraz książeczki o błogosławionej Rodzinie Ulmów.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Adama Antoniaka. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…