17 wrz

17. 09. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17. 09. 2023 r.
XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na Środki Społecznego Przekazu.
  2. Kandydatów do bierzmowania, wraz z rodzicami, zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 10.30. Po Mszy pierwsze spotkanie. Kandydatów do przyjęcia Pierwszej Komunii zapraszamy w niedzielę 1 października na Mszę św. o godz. 16.00.
  3. Święto Świętego Stanisława Kostki w poniedziałek.
  4. Święto Świętego Mateusza Apostoła w czwartek.
  5. Wspomnienie Świętego Ojca Pio w sobotę.
  6. Przypominamy o nabożeństwach w ciągu tygodnia. Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 18.00 oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  7. Dzieci, które chcą zbierać naklejki uczestnictwa we Mszy św. mogą je otrzymać po Mszy św. Szczególnie zachęcamy uczniów z klas trzecich. Są jeszcze książeczki do naklejek.
  8. Można zamawiać Msze św. gregoriańskie na 2024 rok w zakrystii lub kancelarii do 24 września.
  9. W 79 rocznicę Bitwy pod Jaktorowem zapraszamy w przyszłą niedzielę 24 września o godz. 12.00 na Mszę św. w intencji poległych sprawowaną na cmentarzu w Budach Zosinych. Po Mszy św. Apel Poległych i złożenie kwiatów. Organizatorzy zapraszają też na strażacką grochówkę i śpiew pieśni patriotycznych. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  10. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”,Gościa Niedzielnego
    i „Małego Gościa Niedzielnego”. Możemy też nabyć kalendarze diecezjalne na 2024 rok oraz książeczki o błogosławionej Rodzinie Ulmów.