21 paź

22. 10. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22. 10. 2023 r.
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Bóg zapłać za ofiary na tacę  przeznaczone na misje.
 2. W Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie uczestniczyło wiele osób z naszej parafii. Swoimi przeżyciami z całej pielgrzymki będą chcieli się podzielić dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Pielgrzymkowe wrażenia będą urozmaicone zdjęciami i filmami. Zapraszamy.
 3. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30.
 4. W sobotę święto Świętych Szymona i Judy Tadeusza.
 5. Kandydatów do przyjęcia Pierwszej Komunii wraz z ich rodzicami zapraszam na Mszę św. w niedzielę 29 października na godz. 16.00.
 6. Intencje na wypominki przyjmowane są w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii.
 7. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
 8. Dziękujemy dzieciom, które uczestniczyły w konkursie „Moja róża dla Matki Bożej”. Własnoręcznie wykonane róże ustawione są przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.
 9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. W wielu parafiach organizowany jest w przeddzień uroczystości „Korowód Wszystkich Świętych”. Chcemy w tym roku taki „Korowód” zorganizować w naszej parafii na ostatnim nabożeństwie różańcowym. Zapraszamy do udziału dzieci, które chcą przebrać się za postać świętego. Po nabożeństwie spotkanie w domu parafialnym na tzw. „Balu Świętych”.
 10. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, Niedzielę”. Możemy też nabyć kalendarze diecezjalne na 2024 rok oraz wkłady do zniczy Caritas.
 11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. + Józefa Wilczyńskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…