21 paź

22. 10. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22. 10. 2023 r.
XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary na tacę  przeznaczone na misje.
  2. W Światowych Dniach Młodzieży w Lizbonie uczestniczyło wiele osób z naszej parafii. Swoimi przeżyciami z całej pielgrzymki będą chcieli się podzielić dziś po Mszy św. o godz. 12.00. Pielgrzymkowe wrażenia będą urozmaicone zdjęciami i filmami. Zapraszamy.
  3. Październik to miesiąc modlitwy różańcowej. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe codziennie o godz. 17.30.
  4. W sobotę święto Świętych Szymona i Judy Tadeusza.
  5. Kandydatów do przyjęcia Pierwszej Komunii wraz z ich rodzicami zapraszam na Mszę św. w niedzielę 29 października na godz. 16.00.
  6. Intencje na wypominki przyjmowane są w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii.
  7. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  8. Dziękujemy dzieciom, które uczestniczyły w konkursie „Moja róża dla Matki Bożej”. Własnoręcznie wykonane róże ustawione są przy figurze Matki Bożej Fatimskiej.
  9. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. W wielu parafiach organizowany jest w przeddzień uroczystości „Korowód Wszystkich Świętych”. Chcemy w tym roku taki „Korowód” zorganizować w naszej parafii na ostatnim nabożeństwie różańcowym. Zapraszamy do udziału dzieci, które chcą przebrać się za postać świętego. Po nabożeństwie spotkanie w domu parafialnym na tzw. „Balu Świętych”.
  10. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, Niedzielę”. Możemy też nabyć kalendarze diecezjalne na 2024 rok oraz wkłady do zniczy Caritas.
  11. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. + Józefa Wilczyńskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…