20 kwi

21. 94. 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  21. 04. 2024 r.
IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na seminarium. W minionym tygodniu był pożar domu naszych parafian z ul. Jagiełły. Dziś przy wyjściu z kościoła będzie można przyjść z pomocą poszkodowanej rodzinie składając ofiarę do puszek.
  2. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii dziś w czasie Mszy Św. o godz. 16.00. Na spotkanie podsumowujące dotychczasowe przygotowanie do przyjęcia Eucharystii zapraszam dzieci i rodziców w sobotę 27 kwietnia od godz. 9.00.
  3. Uroczystość Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika we wtorek 23 kwietnia. To dzień imienin Administratora Apostolskiego naszej diecezji Biskupa Wojciecha Osiala. Już dziś składamy mu serdeczne życzenia.
  4. Święto Św. Marka Ewangelisty w czwartek.
  5. Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie  zaprasza a montaż słowno-muzyczny „W hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II”, który odbędzie się w przyszłą niedzielę 28 kwietnia po Mszy Św. o godz. 12.00, w dziesiątą rocznicę kanonizacji.
  6. OSP Jaktorów organizuje wiosenną zbiórkę złomu w dniach
    26, 27, 28 kwietnia 2024 r. Złom można dostarczyć do OSP albo po zgłoszeniu telefonicznym zostanie odebrany ze wskazanego miejsca. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  7. Informacja o wakacyjnych rekolekcjach dla młodzieży w Magdalence na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  8. Parafia tutejsza organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami Św. Pawła w dniach 16 – 24 września 2024. Informacja w gablocie ogłoszeń lub u ks. Marcina.
  9. Z prasy katolickiej polecamy : „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci