13 kwi

14. 04. 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  14. 04. 2024 r.
III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na inwestycje parafialne. W przyszłą niedzielę taca na seminarium.
  2. Dziś obchodzimy Święto Chrztu Polski.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś  po Mszy Św. o godz. 10.30. Rozmowy z  kandydatami do bierzmowania i rodzicami w sobotę 20 kwietnia od godz. 10.00.
  4. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii w przyszłą niedzielę 21 kwietnia w czasie Mszy Św. o godz. 16.00.
  5. W minionym tygodniu był pożar domu naszych parafian z ul. Jagiełły. Aby zebrać fundusze na pomoc, społeczność szkolna organizuje akcję sprzedaży ciast na terenie szkoły w czwartek 18 kwietnia. W naszym kościele będzie można przyjść z pomocą poszkodowanej rodzinie składając ofiarę do puszek w przyszłą niedzielę 21 kwietnia.
  6. OSP Jaktorów organizuje wiosenną zbiórkę złomu w dniach
    26, 27, 28 kwietnia 2024 r. Złom można dostarczyć do OSP albo po zgłoszeniu telefonicznym zostanie odebrany ze wskazanego miejsca. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  7. Parafia tutejsza organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami Św. Pawła w dniach 16 – 24 września 2024. Informacja w gablocie ogłoszeń lub u ks. Marcina.
  8. Z prasy katolickiej polecamy : „Niedzielę”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” dla dzieci
  9.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy naszych parafian:
     +Zofię Opala i +Irenę Budzałek.
    Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….