21 cze

21. 06. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21. 06. 2020 r.
XII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim za modlitwę o wieczne zbawienie dla mojej mamy. Szczególne podziękowania dla tych, którzy uczestniczyli w pogrzebie mojej mamy w Żychlinie. Dziękuję delegacjom poszczególnych wspólnot, strażakom, delegacji Urzędu Gminy.
    Gminie dziękuję za zorganizowanie autokaru. Dziękuję za zamówione Msze św.: od wspólnot neokatechumenatu – 9 lipca o godz. 18.00,
    od Kół Żywego Różańca – 10 lipca godz. 18.00,
    od Domowego Kościoła – 18 lipca o godz. 18.00,
    od Rady Parafialnej 8 lipca o godz. 7,00 i 13 sierpnia o godz. 18.00,
    od ministrantów i lektorów 1, 6, 7 lipca o godz. 7.00.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na  tacę na remonty i budowę kościołów w diecezji.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30 ze śpiewem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. W środę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela.
    Msze św. o godz. 7.00 i 18.00.
  5. W tym tygodniu uczniowie kończą rok szkolny. Aby podziękować Bogu za otrzymane łaski w tym roku szkolnym zapraszamy na Msze św. w przyszłą niedzielę na godz. 10.30.
  6. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka stanowczo zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  7. Na stoisku są do nabycia tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny,
    dla dzieci Tęcza i Mały Gość Niedzielny z dodatkiem wakacyjnym.
  8. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Jacka Jakubiaka. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…