17 gru

18. 12. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  18. 12. 2022 r.
IV NIEDZIELA ADWENTU

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 16.00.
  2. W tym tygodniu kończy się okres Adwentu. Zapraszamy na  ostatnie Msze św. Roratnie odprawiane o godz. 645.Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki. W środę dzieci niech przyniosą plansze  z naklejkami. Otrzymają pamiątki udziału w Roratach.
  3. Z posługą sakramentalną do chorych udamy się w poniedziałek od godz. 9.00. Adresy chorych można zgłaszać dziś po Mszach św. w zakrystii.
  4. Poranną modlitwę brewiarzową w kościele od poniedziałku do piątku o godz. 5.30 prowadzi  Pierwsza Wspólnota Neokatechumenatu. Druga Wspólnota odwiedzi rodziny naszej parafii w czwartek, głosząc Dobrą Nowinę o zbawieniu w Chrystusie.
  5. Jak co roku Parafialny Zespół CARITAS prowadzi zbiórkę produktów na paczki dla swoich podopiecznych. Produkty można składać do kosza, który jest wystawiony przy prezbiterium. Podopieczni Parafialnego Zespołu Caritas mogą odbierać paczki w środę w godz. od 15.00 do 17.00.
  6. W wigilię 24 grudnia Msza św. będzie tylko rano o godz. 645.
  7. Pasterka będzie odprawiona o północy.  Msze św. w pierwszy i drugi dzień świąt o godz. 8.30, 10.30, 12.00, 18.00.
  8. Poświęcone opłatki wigilijne możemy nabywać na stoisku.
  9. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego” , „Niedzielę” oraz dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”. Są też do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 r..
  10. Zapowiedzi wywieszone w gablocie ogłoszeń.
  11. W tym roku wznowimy odwiedziny duszpasterskie zwane „kolędą”. Program podamy w święta.