10 gru

11. 12. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  11. 12. 2022 r.
II NIEDZIELA ADWENTU

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś tacę na inwestycje parafialne.
  2. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii dziś  o godz. 16.00.
  3. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 16.00.
  4. Zapraszamy na Roraty – Msze oczekiwania z Matką Bożą na przyjście Zbawiciela, odprawiane w dni powszednie o godz. 645. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki.
  5. W tym czasie adwentowego oczekiwania Pierwsza Wspólnota Neokatechumenatu zaprasza do naszej świątyni na poranną modlitwę brewiarzową w dni powszednie o godzinie 5.30. Druga Wspólnota wznowiła odwiedzanie rodzin naszej parafii w czwartki, głosząc Dobrą Nowinę o zbawieniu w Chrystusie.
  6. We wtorek wspomnienie Św. Łucji,
    w środę wspomnienie św. Jana od Krzyża.
  7. Na Adwentowy Dzień Skupienia i Pokuty zapraszamy w sobotę 17 grudnia.
    Msze św. z naukami będą:
    dla dorosłych o godz.  9.00 i 18.00, dla uczniów o godz. 11.00.
    Będzie się można wyspowiadać od godz. 8.30 do 12.30, oraz od 16.00 do 18.30.
  8. Jak co roku Parafialny Zespół CARITAS prowadzi zbiórkę produktów na paczki dla swoich podopiecznych. Produkty można składać do kosza, który jest wystawiony przy prezbiterium.
  9. Poświęcone opłatki wigilijne możemy nabywać na stoisku.
  10. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego” , „Niedzielę” oraz dla dzieci „Małego Gościa Niedzielnego”. Są też do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 r. oraz świece wigilijne CARITAS.
  11. Ministranci przygotowali sianko na stół wigilijny. Można je otrzymać pod chórem składając ofiarę na fundusz ministrancki.
  12. Zapowiedzi wywieszone w gablocie ogłoszeń.
  13. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp.+ Janinę Cymer i +Marcina Dorynka. Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.