17 wrz

17. 09. 2017

OGŁOSZENIA     XXIV   NIEDZIELA ZWYKŁA   17. 09. 2017 r.

W poniedziałek 18 września święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży.

1. W środę 21 września święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  2. Tradycyjne nabożeństwa: nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 1800,
    Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
  3. Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Sanktuarium Matki Bożej w Domaniewicach. 23 września 2017 r.
  4. W przyszłą niedzielę 24 września zapraszamy na Mszę św. na cmentarzu
    w Budach Zosinych o godz. 12.00 w intencji poległych w Bitwie pod Jaktorowem. Plakat wywieszony w gablocie ogłoszeń.
  5. Organizowana jest pielgrzymka do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 13 – 14 października br. Zapisy u ks. Dariusza.
  6. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny,. A dla dzieci: Mały Gość Niedzielny. Na stoisku są też do nabycia różne książki i ścienny kalendarz diecezjalny na 2018 rok.
  7. Przypominamy, że dzieci szkolne mogą po Mszy odbierać pamiątki udziału we Mszy.
  8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Wiesława Pyclika i Eugeniusza Woźniaka. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…