24 wrz

24. 09. 2017

OGŁOSZENIA     XXV   NIEDZIELA ZWYKŁA   24. 09. 2017 r.

1. Zapraszamy na Mszę św. w intencji poległych w Bitwie pod Jaktorowem, która odbędzie się na cmentarzu w Budach Zosinych dziś o godz. 1200.
  2. Spotkanie rodziców ministrantów i lektorów dziś po Mszy św. Wieczornej.
  3. W piątek 29 września święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. Dzieci klas III przygotowujące się do uroczystości Pierwszej Komunii św. zapraszamy z rodzicami w przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 1600.
  5. Od przyszłej niedzieli nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 1730.
  6. W przyszła niedzielę 1 października obchodzić będziemy 610 rocznicę pierwszej wzmianki o Jaktorowie. Z tej racji zapraszamy na Mszę św. w intencji mieszkańców Jaktorowa na godz. 1200. Organizatorzy zapraszają na festyn, który odbędzie się na wyspie obok OSP w Jaktorowie od godz. 1500. Szczegóły na plakatach.
  7. Od 1 października będzie można zamawiać intencje mszalne na 2018 rok.
  8. Organizowana jest pielgrzymka do Krakowa, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej w dniach 13 – 14 października br. Zapisy u ks. Dariusza.
  9. Pani Magdalena Majewska udająca się na misje ewangelizacyjne składa serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wspomogli ją swoimi ofiarami umożliwiając zdobycie środków na wyjazd.
  10. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny. Na stoisku są też do nabycia różne książki i ścienny kalendarz diecezjalny na 2018 rok.
  11. Przypominamy, że dzieci szkolne mogą po Mszy odbierać pamiątki udziału we Mszy.
  12. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Irenę Tokarską i Stanisławę Czajkowską. Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…