18 cze

17. 06. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XI NIEDZIELA ZWYKŁA   17. 06. 2018 r.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na remonty i budowę kościołów w diecezji.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa
    o godz. 1730.
  3. W związku z 25 rocznicą święceń kapłanów pochodzących z naszej parafii:
    Ks. Adama Domańskiego, ks. Mirosława Romanowskiego i ks. Roberta Strzemiecznego , zapraszamy na Mszę św.  z udziałem Jubilatów dziś o godz. 1800.
  4. Biskup Alojzy Orszulik – pierwszy biskup diecezji łowickiej obchodzi w tym tygodniu dzień imienin i 90 rocznicę urodzin. Msza św. w intencji jubilata w katedrze łowickiej
    w czwartek 21 czerwca o godz. 1800.
  5. Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w piątek 22 czerwca
    o godz. 800. Niech udział we Mszy św. będzie wyrazem wdzięczności Bogu za otrzymane łaski w mijającym roku szkolnym.
  6. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza na Ogólnopolską Pielgrzymkę Nauczycieli
    i Wychowawców, która będzie w dniach 1 i 2 lipca na Jasnej Górze. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń.
  7. W tym tygodniu będzie można oddać zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny
    z przeznaczeniem na wsparcie polskich misjonarzy. Zbiórka sprzętu w sobotę 23 czerwca w godz. 800 – 900 na parkingu przy plebanii. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń i na ulotkach.
  8. Marsz dla Życia i Rodziny organizowany jest w Grodzisku Mazowieckim 23 czerwca. Rozpoczęcie przy kościele Św. Anny o godz. 1145. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń i ma ulotkach.
  9. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  10. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Grażynę Uziębło i śp. Waleriana Olaska. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.