10 cze

10. 06. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   X NIEDZIELA ZWYKŁA   10. 06. 2018 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 1730.
  2. Przygotowując się do 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę każdego 11 dnia miesiąca modlimy się w intencji Ojczyzny. W najbliższy poniedziałek modlitwa ta będzie w czasie nabożeństwa czerwcowego .
  3. W  poniedziałek Msza św. z modlitwą wypominkową o godz. 1800.
  4. Zapraszamy młodzież i rodziców na spotkanie profilaktyki narkotykowej, które odbędzie się w czwartek 14 czerwca o godz. 1800 w Gimnazjum w Jaktorowie. Spotkanie poprowadzi ekspert ds. narkotyków prof. Mariusz Jędrzejko. Więcej informacji na plakacie w gablocie ogłoszeń. (co warto wiedzieć o narkotykach, jak rozpoznać zachowanie ponarkotykowe, gdzie szukać pomocy, szkodliwość narkotyków i dopalaczy).
  5. W przyszłą niedzielę taca na remonty i budowę kościołów w diecezji.
  6. W związku z 25 rocznicą święceń kapłanów pochodzących z naszej parafii:
    Ks. Adama Domańskiego, ks.Mirosława Romanowskiego i ks. Roberta Strzemiecznego , zapraszamy na Mszę św.  z udziałem Jubilatów przyszłą niedzielę 17 czerwca o godz. 18.00 .
  7. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny (z dodatkiem o rozgrywkach Mundialu w Rosji).
  8. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp. Andrzeja – Waldemara Wesołowskiego i Irminę Sobczak. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.