11 lis

12. 11. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 12. 11. 2023 r.
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na inwestycje parafialne.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy Św. o godz. 10.30.
  3. Przypominamy o nabożeństwach: Nowenna do MB Nieustającej pomocy w środę o godz. 18.00, Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek
    o godz. 15.00.
  4. Wspomnienia liturgiczne: Świętych Pierwszych Męczenników Polski Benedykta i towarzyszy – w poniedziałek, Św. Elżbiety Węgierskiej- w piątek, Bł. Karoliny Kózkówny – w sobotę.
  5. Druga Wspólnota Neokatechumenatu w ramach formacji kontynuować będzie ewangelizację odwiedzając rodziny naszej parafii w czwartki wieczorem.
  6. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, Niedzielę”. Możemy też nabyć kalendarze diecezjalne na 2024 rok.
  7.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Sylwestra Smolińskiego, +Jerzego Jankowskiego, +Eugeniusza Lenarda. Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…