18 lis

19. 11. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 19. 11. 2023 r.
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W nawach bocznych możemy zapoznać się z wystawą obrazów przedstawiających świętych zatytułowaną ”Chwała Panu”. Autorem obrazów jest Tomasz Tarczyński z Grodziska Mazowieckiego.
  2. Wspomnienia liturgiczne:
    Św. Rafała Kalinowskiego – w poniedziałek,
    Ofiarowania NMP – we wtorek
    Św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej- w środę,
    Św. Katarzyny Aleksandryjskiej, patronki kolejarzy – w sobotę.
  3. Druga Wspólnota Neokatechumenatu w ramach formacji kontynuować będzie ewangelizację odwiedzając rodziny naszej parafii w czwartki wieczorem.
  4. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii wraz z ich rodzicami zapraszamy w niedzielę 26 listopada na Mszę św. o godz. 16.00.
  5. W przyszła niedzielę ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na Seminarium Duchowne.
  6. Z prasy katolickiej polecamy: „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”, Niedzielę” oraz bezpłatnie „Dobre Nowiny” Możemy też nabyć kalendarze diecezjalne na 2024 rok.
  7.  W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Zofię Kawala, +Iwonę Zagrajek, +Tomasza Piotra Firleja, +Lidię Batory, +Krystynę Krzosek. Polecamy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…