09 lis

10. 11. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10. 11. 2019 r.
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na inwestycje parafialne.
  2. Z racji Święta Niepodległości zapraszamy na patriotyczny montaż słowno-muzyczny dziś po Mszy św. o godz. 12.00
  3. W dniu jutrzejszym Uroczystość Świętej Wiktorii, Patronki naszej diecezji. W Łowiczu uroczysta procesja z relikwiami Św. Wiktorii. W tym dniu przypada 101 rocznica odzyskania niepodległości – święto narodowe. Msze św. tak jak w niedzielę.  Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 10.30.
  4. W dniu jutrzejszym modlić się będziemy na Mszy św. o godz. 18.00 w intencji naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. Ze względu na jutrzejszą uroczystość odczytywanie wypominek rozpoczniemy o godz. 17.35.
  5. Zapraszamy na kolejne katechezy ewangelizacyjne we wtorek i czwartek na godz. 19.00.
  6. W ramach przygotowania do świąt Bożego Narodzenia zapraszamy śpiewających i grających na instrumentach na próbę chóru w sobotę
    o godz. 17.00.
  7. Jedną z form ewangelizacji jest Ruch Światło Życie, tzw. Oaza. Rozpoczynamy w naszej parafii regularne spotkania Oazy Dzieci Bożych. Zaproszenie kierujemy do dzieci od II do VI klasy szkoły podstawowej. Pierwsze spotkanie w sobotę 30 listopada o godz. 11.00. Spotkania organizowane w soboty będzie prowadził ks. Paweł przy wsparciu małżeństw z Domowego Kościoła. Celem Oazy jest doświadczenie obecności Boga – kochającego Ojca,  oraz bycie we wspólnocie, która żyje według ideału Dziecka Bożego. Zapraszamy.
  8. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny – Cena gazety 6 zł. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Polecamy też kalendarz diecezjalny.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Jarosława Pawłowskiego
    i +Hannę Byrską. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.