17 lis

17. 11. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 17. 11. 2019 r.
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Informacja o Łowickiej Szkole Biblijnej, która rozpocznie swoją działalność w niedzielę 8 grudnia w Domu Biskupa Łowickiego.
  2. Zapraszamy na kolejne katechezy ewangelizacyjne we wtorek i czwartek na godz. 19.00.
  3. W piątek 22 listopada wspomnienie Świętej Cecylii – patronki muzyki kościelnej. Z racji święta patronalnego składamy serdeczne życzenia naszej organistce Pani Emilii a także chórowi i scholii młodzieżowej.
  4. W ramach przygotowania do świąt Bożego Narodzenia zapraszamy śpiewających i grających na instrumentach na próbę chóru w sobotę
    o godz. 17.00.
  5. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii oraz ich rodziców będzie w niedzielę 24 listopada na Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Spotkania kandydatów do bierzmowania 23 i 24 listopada. Szczegóły na stronie internetowej parafii.
  7. Ofiary złożone na tacę w przyszłą niedzielę przeznaczone będą na seminarium duchowne w Łowiczu.
  8. Jedną z form ewangelizacji jest Ruch Światło Życie, tzw. Oaza. Rozpoczynamy w naszej parafii regularne spotkania Oazy Dzieci Bożych. Zaproszenie kierujemy do dzieci od II do VI klasy szkoły podstawowej. Pierwsze spotkanie w sobotę 30 listopada o godz. 11.00. Spotkania organizowane w soboty będzie prowadził ks. Paweł przy wsparciu małżeństw z Domowego Kościoła. Celem Oazy jest doświadczenie obecności Boga – kochającego Ojca,  oraz bycie we wspólnocie, która żyje według ideału Dziecka Bożego. Zapraszamy.
  9. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny – Cena gazety 6 zł. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Polecamy też kalendarz diecezjalny.