03 lis

03. 11. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03. 11. 2019 r.
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w spotkaniach z Księdzem Biskupem Wojciechem w czasie wizytacji kanonicznej.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę na remonty i budowę nowych kościołów w diecezji.
  3. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
  4. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o nowe powołania kapłańskie.
  5. Zapraszamy na kolejne katechezy ewangelizacyjne we wtorek i czwartek na godz. 19.00.
  6. W ramach przygotowania do świąt Bożego Narodzenia zapraszamy śpiewających i grających na instrumentach na próbę chóru w sobotę
    9 listopada o godz. 17.00.
  7. Z racji zbliżającego się Święta Niepodległości zapraszamy na patriotyczny montaż słowno-muzyczny w przyszłą niedzielę
    10 listopada po Mszy św. o godz. 12.00
  8. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny – Cena gazety 6 zł. Jest nowy numer Małego Gościa Niedzielnego dla dzieci. Polecamy też kalendarz diecezjalny.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. + Damiana Jankowskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.