06 lut

07. 02. 2021

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  07.02. 2021 r.

V NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, na zakończenie Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania.
  2. W poniedziałek 8 lutego modlitwa wypominkowa w czasie Mszy św.
    o godz. 18.00
  3. W czwartek 11 lutego wspomnienie Matki Boskiej z Lourdes – Światowy Dzień Chorego.
  4. Ze względu na ograniczenia liczby osób w świątyni w dalszym ciągu będziemy w niedzielę sprawować Mszę o godz. 7.00 oraz transmitować Mszę św.
    z naszego kościoła o godz. 12.00
    na: Facebooku  i You Tube
  5. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust.
    Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  6. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę” i „Gościa Niedzielnego” jestteż „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.
  7. Fundacja „Caritas” zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku dochodowego. Na stronie Fundacji znajduje się darmowy program rozliczenia podatku. Broszury z informacją na stoliku z gazetami.
  8. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w parafii śp.  +Mariannę Kondracką +Halinę Wardziak. Polecamy je miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek