04 lis

05. 11. 2017

OGŁOSZENIA     XXXI   NIEDZIELA ZWYKŁA   05. 11. 2017 r.

1. Bóg zapłać za ofiary na remonty i budowę nowych kościołów w diecezji.
  2. Dziś pierwsza niedziela w miesiącu, modlimy się o nowe powołania kapłańskie.
    Po Sumie Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa różańcowa.
  3. Wspólnota Odnowy w Duchu św. zaprasza do modlitwy różańcowej na cmentarzu dziś o godz. 1600 , aby modlitwą objąć tych pochowanych na naszym cmentarzu, za których może już nikt z rodziny się nie modli.
  4. Można jeszcze zgłaszać wypominki roczne.
  5. Przypominamy, że próby chóru przygotowujące do Pasterki odbywają się w niedziele o godz. 1900 w salce parafialnej. Zapraszamy wszystkich śpiewających, grających na instrumentach i muzykujących.
  6. W sobotę 11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości a w naszej diecezji Uroczystość św. Wiktorii – patronki diecezji łowickiej. Msze św. w naszym kościele w tym dniu o godz. 8.30, 10.00, 12.00, i 18.00. Centralna uroczystość na Mszy św. o godz. 10.00 (pół godziny wcześniej niż zazwyczaj). Po Mszy montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie.
  7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w niedzielę 12 listopada o godz. 1300.
  8. Rekolekcje „DLA OSÓB PO STRACIE BLISKIEJ OSOBY” odbędą się w kościele św. Cyryla i Metodego w Żyrardowie w dniach od 19 do 22 listopada 2017 r. Program rekolekcji w gablocie ogłoszeń i na folderach.
  9. .Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny. Na stoisku są też do nabycia różne książki oraz ścienny kalendarz diecezjalny na 2018 rok.
  10. W minionym tygodniu w obrzędach pogrzebu pożegnaliśmy: Kazimierza Irzyckiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…..