12 lis

12. 11. 2017

OGŁOSZENIA     XXXII   NIEDZIELA ZWYKŁA   12. 11. 2017 r.

 

 1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania dziś o godz. 1300.
 2. Przypominamy, że próby chóru przygotowujące do Pasterki odbywają się w niedziele o godz. 1900 w salce parafialnej.
 3. Na Mszę św. z modlitwą wypominkową zapraszamy w poniedziałek o godz. 1800. Można jeszcze dziś zgłaszać wypominki roczne.
 4. Zapraszamy na Koncert Muzyki Polskiej w wykonaniu Orkiestry Kameralnej Camerata Mazovia, który odbędzie się dziś o godz. 2000 w kościele Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Wstęp wolny. Program na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 5. Tradycyjne nabożeństwa: nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 1800,
  Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
 6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1600.
 7. W naszej parafii powstał nowy Krąg Kościoła Domowego. Jest jeszcze możliwość dołączenia do tej wspólnoty małżeństw. Spotkanie Kręgu w przyszłą niedzielę
  o godz. 1500 w sali parafialnej.
 8. W związku ze wzrastającą liczbą dokonywanych oszustw Prokuratura Rejonowa w Żyrardowie prowadzi akcję edukacyjną dotyczącą profilaktyki w tym zakresie. W ramach tej akcji w Gimnazjum w Jaktorowie w dniu 16 listopada o godz. 1700 odbędzie się spotkanie z panią prokurator Małgorzatą Szeroczyńską, która opowie o najnowszych metodach stosowanych przez oszustów oraz jak postępować w momencie pokrzywdzenia. Wstęp wolny.
 9. .Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny. Na stoisku są też do nabycia różne książki oraz ścienny kalendarz diecezjalny na 2018 rok.
 10. W minionym tygodniu w obrzędach pogrzebu pożegnaliśmy: Antoniego Siarkowicza i Sławomira- Mirosława Pindora. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…..