10 sie

04. 08. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 04. 08. 2019 r. XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie.

2. Spotkanie organizacyjne przed Łowicką Pieszą Pielgrzymką na Jasną Górę odbędzie się 4 sierpnia o godz. 19.00 w Parafii Matki Bożej Pocieszenia w Żyrardowie. Można zapisać się na spotkaniu. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.

3. We wtorek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św.
o godz. 7.00 i 18.00.

4. W piątek Święto Św. Teresy Benedykty(Edyty Stein) patronki Europy a w sobotę Święto Św. Wawrzyńca.

5. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna.

6. W tym tygodniu rozpoczną się prace przy przebudowie ulicy Powstańców. Będzie to się wiązało z pewnymi utrudnieniami wchodzenia do kościoła główną bramą. Prosimy o nie parkowanie samochodów na parkingu przed kościołem.

7. W dalszym ciągu prowadzona jest zbiórka makulatury na misje. Kontener ustawiony jest na parkingu przy plebanii.

8. Informacja o bezpłatnym badaniu słuchu w gablocie ogłoszeń

9. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

10. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii śp. Krystyna Leple. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

11. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.