10 sie

11. 08. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11. 08. 2019 r. XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje.

2. Msza św. z modlitwą wypominkową w najbliższy poniedziałek
o godz. 18.00.

3. W środę 14 sierpnia wspomnienie św. Maksymiliana Kolbego.

4. W czwartek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. W czasie każdej Mszy poświęcenie ziół i kwiatów.

5. W przyszłą niedzielę taca na budowę i remonty kościołów w diecezji.

6. Rozpoczęły się prace przy przebudowie ulicy Powstańców. Będzie to się wiązało z pewnymi utrudnieniami wchodzenia do kościoła główną bramą. Prosimy o nie parkowanie samochodów na parkingu przed kościołem.

7. W dalszym ciągu prowadzona jest zbiórka makulatury na misje. Kontener ustawiony jest na parkingu przy plebanii.

8. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny (z płytą z pieśniami patriotycznymi), Mały Gość Niedzielny.

9. W minionym tygodniu odeszła do Pana z naszej parafii śp. Janina Strzemieczna. Polecajmy ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie….

10. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.