11 wrz

Ogłoszenia XXIV Niedziela Zwykła 11. 09. 2016

1. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę przeznaczone na diecezjalne środki społecznego przekazu.

2. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomagali w organizacji i wzięli udział
w Nawiedzeniu Kopii Jasnogórskiego Obrazu Matki Bożej oraz w misjach przygotowujących: władzom gminy, strażakom, szkołom, pracownikom parafii, wspólnotom, ministrantom, lektorom. Za dekoracje z kwiatów dziękuje Pani Edycie Ryczałek.
Myślę, że warto byłoby podtrzymać nasze modlitewne trwanie przed Matka Bożą Jasnogórską podejmując modlitwę Nowenną do Matki Bożej przed Jej obrazem w każdą środę o godz. 18.00. Zachęcam do składania przed nowenną kartek z intencjami. Zapraszamy już w najbliższą środę.
Proszono nas o ogłoszenie, że na film z Nawiedzenia Obrazu można zapisywać się
w zakrystii.

3. W poniedziałek Msza św. z wypominkami o godz. 18.00

4. W środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W czwartek wspomnienie Matki Bożej Bolesnej.

6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej: Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny, Tęcza, Różaniec. Są jeszcze do nabycia obrazy z Jasnogórską MB.

7. Dzieci uczestniczące we Mszy św. mogą po Mszy odbierać pamiątki udziału we Mszy. Dziś otrzymują książeczkę, w którą będą wklejać otrzymywane obrazki.

8. Proszono nas o ogłoszenie: Biblioteka Publiczna zaprasza na „Warsztaty zdrowia”,
w sobotę 17 września o godz. 10.00 a auli Gimnazjum w Jaktorowie. Wstęp wolny. Informacja o zapisach na plakatach.

9. W minionym tygodniu w obrzędach pogrzebu pożegnaliśmy: Zofię Nastaziak i Mirosława Czajkowskiego. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….