03 kwi

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE       V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU       02. 04. 2017 r.

1. Spotkanie dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii św. dziś
    o godz. 1600.
  1. Nabożeństwo Gorzkich Żali z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym dziś o godz. 1700.
  1. W tym tygodniu Pierwszy Piątek Miesiąca.
  1. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami naszej parafii w najbliższy piątek o godz. 1900. Do pomocy przy organizacji nabożeństwa zapraszamy strażaków. Zachęcamy poszczególne wspólnoty i grupy wiernych do niesienia krzyża.
  1. Za tydzień Niedziela Palmowa. Poświęcenie palm na każdej mszy św.
  1. Parafialny Zespół Caritas jak co roku przygotowuje palemki na Niedzielę Palmową. Osoby, które chciałyby przyjść z pomocą w tych pracach, zapraszamy w najbliższy wtorek od godz.1100. Potrzebne będą też gałązki bukszpanu.
  1. Prosimy o zgłaszanie adresów tych miejsc, gdzie odbywa się święcenie pokarmów wielkanocnych.
  1. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
    Na stoisku można nabyć też kartki świąteczne i baranki wielkanocne.