15 lip

OGŁOSZENIA          XV NIEDZIELA ZWYKŁA           16. 07. 2017 r.

1. .W związku z zaproszeniem na pielgrzymkę na Jasną Górę jakie skierował dziś Biskup Ordynariusz informujemy, że zapisy na pielgrzymkę do Grupy Czerwonej przyjmowane będą w najbliższym tygodniu w kancelarii parafialnej a w następnym tygodniu w kościele w Międzyborowie. Szczegółowe informacje o zapisach w gablocie ogłoszeń.
    W przyszłą niedzielę grupa młodzieży będzie kierować zachętę do pójścia na pielgrzymkę oraz przygotowania intencji modlitewnych, które będzie można przekazać pielgrzymom.
  2. Przypominamy o cotygodniowych nabożeństwach: Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o godz. 1800 oraz Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek
    o godz. 1500.
  3. Organizowana jest pielgrzymka do Medjugorie w dniach 3 – 9 września 2017r. Informacja o pielgrzymce w gablocie ogłoszeń. Zapisy u ks. Dariusza.
  4. Policja ostrzega, że dalej wiele starszych osób daje się nabrać oszustom „na wnuczka” lub „na policjanta”. Został określony specjalny telefon na który można dzwonić, gdy ktoś próbuje naciągnąć nas na podejrzane akcje.
    Numer telefonu: 512 616 189
  5. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny z płytą
    z piosenkami Arki Noego. Na stoisku są też do nabycia różne książki.
  6. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: śp. Stanisława Dziekańskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…