28 sie

28. 08. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  28. 08. 2022 r.
XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Możemy dziś  przy wyjściu z kościoła złożyć ofiarę na operację dla chorej Paulinki.
  2. W poniedziałek wspomnienie Męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  3. Kończą się wakacje. Rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Na Mszę św. rozpoczynająca rok szkolny zapraszamy w czwartek
    1 września o godz. 8.00. Zachęcamy uczniów do wcześniejszego skorzystania z sakramentu pokuty.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota w miesiącu. Spowiedź
    w pierwszy piątek rano w czasie Mszy, po południu od 17.15.
  5. W sobotę wspomnienie Św. Grzegorza.
  6. Uczniów klas pierwszych zapraszamy na poświęcenie przyborów szkolnych  w przyszłą niedzielę na Mszę Św. o godz. 10.30.
  7. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  8. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”,Gościa Niedzielnego” Są już do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 rok.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii + Jarosława Jędrzejewskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…