03 wrz

04. 09. 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  04. 09. 2022 r.
XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Rodzice Paulinki serdecznie dziękują za złożone ofiary na operację ich córki. Zebrano 8797,00 zł. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski. W przyszłą niedzielę taca na inwestycje parafialne.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, Pod koniec Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie.
  3. Uczniów klas pierwszych zapraszamy dziś na poświęcenie przyborów szkolnych na Mszy Św. o godz. 10.30.
  4. Msza św. z modlitwą wypominkową w poniedziałek o godz. 18.00.
  5. Modlitwa wstawiennicza we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  6. Święto Narodzenia NMP w czwartek 8 września. Msze św. o godz. 7.00 i 18.00. W to święto MB Siewnej poświęcenie ziarna siewnego.
  7. Po wakacyjnej przerwie wznowiły spotkania  wspólnoty modlitewne naszej parafii. Jeszcze raz zachęcam małżeństwa, które chciały by korzystać z formacji Domowego Kościoła do zgłaszania się do miejscowych duszpasterzy.
  8. Peregrynacja relikwii bł. Carlo Acutisa w diecezji łowickiej będzie w dniach 14 – 16. września. 2022 r. 14 września w Łowiczu, 15 września w Kutnie, 16 września w Skierniewicach. Program spotkań modlitewnych z młodzieżą wywieszony w gablocie ogłoszeń. Zachęcamy młodzież do zapoznania się z bardzo ciekawą postacią tego błogosławionego.
  9. Z prasy katolickiej polecamy:,Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”,Niedzielę”. Niedziela połączona jest z dodatkowym tygodnikiem „ Bliżej życia z wiarą ” i kosztuje 10.00 zł. Gratisowo możemy zabrać „Dobre Nowiny”. Są już do nabycia kalendarze diecezjalne na 2023 r.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy w naszej parafii +Pawła Derbicha. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…