19 sie

19. 08. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XX NIEDZIELA ZWYKŁA   19. 08. 2018 r.

1. Bóg zapłać za ofiary składane dziś na budowę i remonty kościołów w diecezji.
  2. W związku z 100 rocznicą odrodzenia Polski zapraszamy na spektakl pt.: „Wolność krzyżami się mierzy”, który odbędzie się w niedzielę 2 września o godz. 1900 w naszym kościele w Jaktorowie. Scenariusz programu przygotował Bp Józef Zawitkowski a wystąpią chóry z Sochaczewa i Skierniewic oraz młodzież z Makowa i Skierniewic.  Cały projekt ma na celu oddanie chwały przeszłym pokoleniom Polaków, dzięki którym dziś możemy cieszyć się wolną Polską. Spektakl ukazuje wierność i poświęcenie narodu polskiego, ogromne przywiązanie do wiary i tradycji. Program był już wystawiany w kilku kościołach i był przyjęty z dużym uznaniem.
  3. Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.
  4. Zapowiedzi przedmałżeńskie i intencje mszalne wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  5. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy śp.: Zygmunta Lipińskiego i Janinę Lenard.Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie