14 lis

15. 11. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15. 11. 2020 r.
XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary składane na tace na remonty i budowę kościołów w diecezji. W przyszłą niedzielę taca na seminarium w Łowiczu.
  2. Trwają katechezy ewangelizacyjne w naszej parafii. W tym tygodniu zapraszamy na katechezy w poniedziałek i w czwartek o godz. 19.00.
  3. Ze względu na ograniczenia liczby osób w świątyni w dalszym ciągu będziemy w niedzielę sprawować Mszę o godz. 7.00 oraz transmitować Mszę św. o godz. 12.00 z naszego kościoła na: Facebooku  i You Tube
  4. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa na terenie świątyni.
    W imię miłości bliźniego i odpowiedzialności za drugiego człowieka zachęcamy, aby w kościele przyjmować Komunię Św. na rękę, a nie do ust. Przyjmujący do ust niech podchodzą do Komunii jako ostatni.
  5. Ks. Proboszcz pozdrawia wszystkich parafian i dziękuje za modlitwę. Jest już zdrowy ale ze względu na osłabienie organizmu zalecono jeszcze odpoczynek i stopniowy powrót do obowiązków.
  6. Intencje mszalne na rok 2021 przyjmowane będą w kancelarii parafialnej od poniedziałku 16 listopada.
  7. Na prośbę parafian, którzy zgłaszali, że wieczorne godziny urzędowania kancelarii parafialnej są zbyt późno, od poniedziałku zmieniamy godziny urzędowania. Po południu kancelaria będzie czynna od godz. 16.30 do 17.30. Rano czynna bez zmian od godz. 8.15 do 9.00.
  8. Na stoisku są do nabycia tygodniki: Niedziela, Gość Niedzielny.  Polecamy kalendarze diecezjalne na 2021 rok. Dla dzieci są: Mały Gość Niedzielny oraz Tęcza.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. +Ryszardę Chorzempę, +Grzegorza Parola, +Anastazję Szymańczak, +Józefa Karolaka. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.