14 maj

14. 05. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  14. 05. 2023 r.
VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  2. Podziękowania za ofiary na wsparcie rehabilitacji Franciszka Romanowicza składają rodzice. Zebrano 2820 zł.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie o godz. 17.30.
  4. Święto Św. Andrzeja Boboli patrona Polski – we wtorek.
  5. W piątek 19 maja przypada 49 rocznica konsekracji naszego kościoła dokonanej przez Bł. Prymasa Wyszyńskiego.
  6. Uroczystość Bierzmowania w sobotę 20 maja o godz. 11.00 poprowadzi Biskup Romuald Kamiński – Ordynariusz Diecezji Warszawsko-Praskiej. Spotkania przygotowujące we wtorek i czwartek o godz. 18.30. Spowiedź kandydatów, świadków i rodziców w piątek od godz. 18.30.
  7. Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego w przyszłą niedzielę 21 maja.
  8. Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaktorowie zaprasza na program słowno-muzyczny „W hołdzie Janowi Pawłowi II”, który przedstawiony będzie 21 maja 2023 r. po Mszy św. o godz. 12.00.
  9. Można nabywać anioły do ogrodu. Dochód z nich będzie przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu naszych parafian na Światowe Dni Młodzieży
    w Lizbonie.
  10. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Częstochowy w sobotę 20 maja na Kongres Odnowy w Duchu Św. Koszt 65 zł. Wyjazd o godz. 6.00 z parkingu
    przy bramie głównej kościoła. Zapisy i opłaty na stoisku z gazetami.
  11. W poniedziałek 22 maja Mszą Świętą o godz. 6.00 w kościele Sióstr Bernardynek w Łowiczu rozpocznie się 368 Łowicka Piesza Pielgrzymka
    na Jasną Górę pod hasłem „WIERZĘ W KOŚCIÓŁ CHRYSTUSOWY”.
    Na pielgrzymkę będzie można się zapisać na szlaku pielgrzymim.
  12. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”,Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego”.
  13. Zapowiedzi. (…) Wywieszone są też w gablocie ogłoszeń.
  14. Ksiądz proboszcz, który w tym tygodniu miał operację ortopedyczną, ma nogę w gipsie i nie wolno mu chodzić. Prosi o modlitwę w swojej intencji.
  15. W minionym tygodniu pożegnaliśmy +Hannę Zielińską, +Elżbietę Parzych. Polecajmy je Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…..