26 sie

13. 08. 2023

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13. 08. 2023 r.
XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Bóg zapłać za ofiary składane na inwestycje parafialne. W przyszłą niedzielę taca na budowę i remonty kościołów w naszej diecezji.
  2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek wspomnienie Św. Maksymiliana Kolbego, we wtorek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. tak jak w niedzielę. W czasie Mszy obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów. w czwartek wspomnienie Św. Jacka.
  3. Zapowiedzi wywieszone są w gablocie ogłoszeń.
  4. Osoby, które są zainteresowane podjęciem w naszej parafii posługi kościelnego prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej lub zakrystii.
  5. Z prasy katolickiej polecamy: „Niedzielę”,Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
  6. W minionym tygodniu  pożegnaliśmy w naszej parafii śp. +Roberta Krzysztofa Girałtowskiego. Polecajmy go Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…