02 lut

03. 02. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. IV NIEDZIELA ZWYKŁA
   03. 02. 2019 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie.
  2. Modlitwa wstawiennicza we wtorek po Mszy św. wieczornej.
  3. Tradycyjne nabożeństwa: Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 1800,  Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
  4. W przyszłą niedzielę taca inwestycyjna na prace przy domu parafialnym.
  5. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej zwraca się z prośba o przekazanie na rzecz Fundacji 1 % podatku. Po Mszy św. można otrzymać ulotkę zawierającą informację o fundacji i sposobie przekazania.
  6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoisku do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały Gość Niedzielny
  7. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: +Stanisława Adamczyka, +Danutę Raczkowską, +Lucjana Kakietka, +Jerzego Gontarczyka, +Stanisława Stępnia, +Jadwigę Kalińską. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
  8. Kończymy wizyty duszpasterskie zwane kolędą.
    Rodziny, u których z różnych przyczyn  wizyta kolędowa była nie możliwa  mogą zamówić kolędę na sobotę 9 lutego.  Indywidualne zgłoszenia kolędowe można składać dziś po mszach w zakrystii.
    Program kolędy wywieszony jest w gablocie ogłoszeń i podany na stronie internetowej parafii.

PROGRAM KOLĘDY

PONIEDZIAŁEK – 4 LUTEGO 2019

godz. 930  –  ul. KAWALERII POLSKIEJ, UŁANÓW, ŁĄKOWA
      godz. 1600– ul. KONOPNICKIEJ

SOBOTA – 9 LUTEGO 2019

godz. 930  zgłoszenia indywidualne.