09 lut

10. 02. 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. V NIEDZIELA ZWYKŁA
   10. 02. 2019 r.

 1. Bóg zapłać za ofiary na tacę inwestycyjną.
 2. Tradycyjne nabożeństwa: Nowenna do Matki Bożej w środę
 3. o godz. 1800,  Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 1500.
 4. Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym – tak zwane REO rozpoczną się w niedzielę 24 lutego 2019 r. po Mszy św. o godz. 18.00. Są one propozycją dla każdego, kto w swoim życiu przeżywa tęsknotę za Bogiem lub wydaje mu się, że jeszcze mało zna Boga albo pogubił się w życiu i stracił jego sens. To czas, spotkania żywego Jezusa, który kocha, przebacza i zbawia. Rekolekcje przygotowują człowieka wierzącego lub poszukującego sensu życia do odnowienia i pogłębienia wiary. Pomagają poznać osobę Ducha Świętego i Jego rolę w naszym chrześcijańskim życiu. 
 5. Rekolekcje poprzedzone będą niedzielą ewangelizacyjną w dniu 17 lutego,
 6. homilie w tym dniu wygłosi ks. Kamil Goc, gośćmi będą również członkowie wspólnoty ,,Radość Pana” z Grodziska Mazowieckiego. 
 7. Biblioteka Publiczna w Jaktorowie serdecznie zaprasza na koncert walentynkowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 17 lutego
  o godz. 16.00 na auli Gimnazjum w Jaktorowie. W recitalu „Piosenki z klasą” wystąpi aktorka i wokalistka Olga Bończyk.
 8. Wspólnota Domowego Kościoła Diecezji Łowickiej zaprasza na Bezalkoholowy Bal Karnawałowy dla rodzin i wszystkich chętnych, który odbędzie się 23 lutego 2019 r. w Centrum Konferencyjno- Rozrywkowym „ Maraton” w Skierniewicach przy ul Sobieskiego 20. Szczegółowe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.
 9. Fundacja Caritas Diecezji Łowickiej zwraca się z prośba o przekazanie na rzecz Fundacji 1 % podatku. Po Mszy św. można otrzymać ulotkę zawierającą informację o fundacji i sposobie przekazania.
 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoisku do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci: Mały Gość Niedzielny.
 11. Biuro pielgrzymkowe z Radziejowic organizuje pielgrzymkę do Włoch
  w dniach 30 marca – 7 kwietnia oraz pielgrzymkę do Portugalii – Fatimy w dniach 8 -15 września. Informacje na plakatach w gablocie ogłoszeń.
 12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy: Hannę Siedlecką i Zygmunta Wieczorka. Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…