01 gru

25. 11. 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA   25. 11. 2018 r.

1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla.
  2. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tace na Seminarium Duchowne w Łowiczu.
  3. Przypominamy, że próby chóru przygotowujące do Pasterki odbywają się w niedziele o godz. 1900 w salce parafialnej.
  4. W piątek 30 listopada święto Św. Andrzeja Apostoła – dzień imienin Ordynariusza naszej diecezji. Msza św. w intencji solenizanta w katedrze w Łowiczu o godz. 1800.
  5. W tym tygodniu pierwsza sobota w miesiącu.
  6. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. w przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 1600.
  7. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się okres Adwentu – czas oczekiwania na przyjście Zbawiciela. Szczególnym nabożeństwem oczekiwania są Roraty. Będą odprawiane od przyszłego tygodnia o godz. 645. Rekolekcje Adwentowe będą
    w naszej parafii w dniach 9 – 11 grudnia.
  8. Z prasy katolickiej do nabycia: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Niedziela. Są jeszcze do nabycia kalendarze diecezjalne.