19 sty

19. 01. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE. IINIEDZIELA ZWYKŁA
 19. 01. 2020 r.

1. W dniu wczorajszym rozpoczął się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zakończy się w sobotę w święto Nawrócenia Św. Pawła.
  2. Przypominamy o nabożeństwach:
    Nowenna do Matki Bożej w środę o godz. 18.00
    i Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.00.
  3. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii św. wraz z ich rodzicami  na Mszę św. w przyszłą niedziele 26 stycznia o godz. 16.00.
  4. Urząd Stanu Cywilnego w Jaktorowie prosi o ogłoszenie, że wszystkie Pary Małżeńskie zameldowane na terenie gminy, które zawierały związek małżeński w 1969 roku są proszone do składania wniosków o nadanie Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie do końca stycznia 2020 roku. Wnioski można pobrać ze strony internetowej gminy, są też w grudniowym numerze „Wieści z Gminy”.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoisku do nabycia Niedziela i Gość Niedzielny.
  6. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy w parafii śp: +Wiesława Kakietka,
     +Alicję Staniaszek, +Mariusza Wieczorka, +Krzysztofa Sobczaka,
    +Katarzynę Siudzińską. Polecamy ich miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek….
  •  W związku z niepewną sytuacją zdrowotną księży wizyty duszpasterskie będą kontynuowane dopiero od piątku.

PROGRAM KOLĘDY

PIĄTEK– 24 STYCZNIA 2020

godz. 1600–  ul. POLSKIEGO ZWIĄKU LUDOWEGO

SOBOTA – 25 STYCZNIA 2020

godz. 930  – BUDY MICHAŁOWSKIE

Program kolędy wywieszony jest w gablocie ogłoszeń i podany na stronie internetowej parafii.