17 gru

17. 12. 2017

OGŁOSZENIA     III   NIEDZIELA ADWENTU   17. 12. 2017 r.

1. Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św. dziś na Mszy św. o godz. 1600.
  2. Ministranci rozprowadzają dziś „sianko” na stół wigilijny i wodę święconą. Zebrane ofiary przeznaczone są na fundusz ministrancki.
  3. To już ostatni tydzień Adwentu. Ostatni tydzień Rorat odprawianych o godz. 645. Zakończenie rorat dla dzieci w piątek.
  4. We wtorek dzień imienin ks. Dariusza. Już dziś składamy mu serdeczne życzenia
    a na Mszę św. w intencji solenizanta zapraszamy we wtorek o godz. 1800.
  5. Wigilia Bożego Narodzenia przypada w tym roku w przyszłą niedzielę. Nie będzie wieczornej Mszy św. Zachęcamy do zachowania tradycji postu w wigilię.
  6. Zapraszamy na Pasterkę na godz. 2400, która będzie poprzedzona nabożeństwem czuwania.
  7. W Pierwszy i Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia Msze św. tak jak w niedzielę.
  8. Parafialny Zespół CARITAS składa podziękowania za przyniesione produkty na paczki dla podopiecznych. Paczki wydawane będą w środę od godz. 1500.
  9. .Z prasy katolickiej do nabycia: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Możemy też nabywać świece „Wigilijnej Pomocy Dzieciom” oraz poświęcone opłatki wigilijne.
  10. Komunikat z posiedzenia Parafialnej Rady Ekonomicznej
  11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności:
    +Edward Zagrajek, +Andrzej Kakietek.   Polecajmy ich Miłosierdziu Bożemu.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie